ВАЖЛИВО

На Черкащині стався смертельний нещасний випадок на зерновому складі

02.12.2021 17:35
000-54

30 листопада 2021 року стався смертельний нещасний випадок з водієм автотранспортного засобу ТОВ «ТрансАгро Україна», який виконував роботи з розвантаження соняшника на зерновому складі ТОВ «Аграріко» у с. Рацево Черкаського району. Про це повідомляє Управління Держпраці у Черкаській області, пише agronews.ua.

За попередньою інформацією, вантажний автомобіль після проведення перевірки якості зерна був відправлений на приймальний бункер. Водій автомобіля під час зсипання зерна включив підйом кузова автомобіля для вивантаження зерна. Після цього відкрив задні ворота кузова і великий потік зерна збив його з ніг та засипав.

Присутній працівник ТОВ «Аграріко» викликав допомогу, поліцію та лікарів швидкої медичної допомоги. Спроби врятувати водія виявилися безуспішними. Лікарями констатовано смерть потерпілого.

Наразі Управлінням Держпраці у Черкаській області вживаються заходи щодо створення спеціальної комісії та проведення розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком.

Читайте також: в Україні вирішення земельних спорів на роздоріжжі кодексівЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: