НОВИНИ

На Черкащині збудують два потужні елеватори

06.01.2020 16:35
images_38

Група компаній «Надія» та компанія «Агроком» побудують два елеватори в Черкаській області. Потужності зерносховищ становитимуть приблизно 60 тис. тонн. Повідомляє Medium.

Планується будівництво логістичного елеватора на залізничній колії, для зберігання і перевезення зернових залізницею. Розташують даний об’єкт на земельній ділянці площею 5,4 га в місті Золотоноша, по вул. Шевченка, 3. Потужність зберігання зерносховища – 30 тис. тонн.

Планується відправка 56 вагонів по 60 тонн кожен вантажопідйомністю 3,36 тис. тонн із метою щомісячної відправки 8 таких маршрутів.

Також планується побудувати логістичний елеватор на березі річки Дніпро, для перевезення зернових водними шляхами. Його побудують на земельній ділянці площею 9 га за межами населеного пункту село Іркліїв Чорнобаївського району. Потужність зберігання зерносховища становитиме до 20-30 тис. тонн.

Щомісячна відправка 10 вантажних суден, кожне місткістю по 2 тис. тонн з розрахунку добової перевалки зернових 0,7-1 тис. тонн із можливістю в майбутньому нарощувати потужності за рахунок залучення більш вантажоємних суден.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: