НОВИНИ

На Черкащині запрацював новий потужний млин

23.02.2019 11:29

ТОВ «Мовер Міл» відкрив завод з переробки зернових культур в Черкаській області (в селі Криві Коліна Тальнівського району). Про це повідомляє procherk.infо.

Завод виробляє п’ять видів продукції: борошно трьох видів (вищого сорту, першого і другого), висівки і манну крупу. Потужність підприємства становить 350 т/добу.

Засновник заводу «Мовер Міл», Володимир Мовчан каже, що українцям необхідно займатися переробкою вирощеної зернової продукції: зерна, соняшнику, пшениці та інших видів зернових.

«Треба не сировину відправляти споживачам, а переробляти. Я побував в Туреччині, бачив, де серед скель, де немає жодного колоска пшениці, стоять заводи і переробляють пшеницю в борошно. Стоять там інші переробні заводи. Чому ми не робимо цього? Тому і почали працювати в цьому напрямку», — сказав він.

Перед початком роботи заводу підприємці вивчали ринок збуту своєї продукції і відправляли фахівців на навчання. На заводі кажуть, що потреба у фахівцях є і зараз.

«Ми поставляємо борошно насамперед по Україні, але вже є перші контракти на Європу. Куди? Це комерційна таємниця », – сказав Володимир Мовчан.

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: