НОВИНИ

На Черкащині школярів годували фальсифікованим маслом

19.12.2019 07:00
2385342

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області готують матеріали для передачі до правоохоронних органів. Для харчування дітей у деякі смілянські школи потрапило фальсифіковане масло. Про це повідомили у Смілянському міськрайонному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області. Зразки продукту, як зазначено на упаковці, «Масла солодковершкового «Селянське» 72,5% жиру відібрано під час планових перевірок.

Згідно з експертним висновком Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області, де проводили експертизу, масло за жирнокислотним складом не відповідає нормам (ISO 17678:2010), що є порушeнням ст. 32, 37 Закону України «Про основнi принципи та вимоги до бeзпeчностi та якостi харчових продуктiв».

За результатами проведеного розслідування встановлено, що постачальник у навчальні заклади Сміли реалізовував фальсифікований продукт, який був придбаний на одному із гуртових ринків у Черкасах. Згідно із маркуванням на упаковці продукт виготовив ФОП Мелешков В.В., м. Дунаївка Хмельницьої області. Утім, за інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області такого підприємця у реєстрі немає.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області готують матеріали для передачі до правоохоронних органів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: