АГРОФОТО

На Черкащині чоловік знайшов майже кілограмового білого гриба

30.11.2020 18:02
Screenshot_2

Черкащанин Олександр Боровський знайшов велетенського білого гриба, масою 842 грами. Про це повідомляють Вечірні Черкаси, пише agronews.ua.

Сам чоловік розповів, що часто полюбляє збирати гриби та кожен раз шукає нові місця у лісах Черкащини.

gryb

“Я білі гриби збираю з 2005 року. У ліс збирати гриби більше любить ходить дружина Альона. А я так, вимушений. У нечаївський ліс їздимо часто, адже з села родом батьки дружини. А взагалі любимо освоювати нові грибні місця. Минулої неділі, 22 листопада знову заїхали в нечаївський ліс, і проходили місцями, де вже ходжено-переходжено і перед нами вже людей пройшло скільки цим місцем. Піднялися на пагорб і дружина знайшла перший білий, невеличкий, грамів 300. А я в кілька метрах від неї, під сосною запримітив цього красеня. Причому його шляпка ледь-ледь пробилась із-під хвої. А як почав відгрібать, таку ніжку товстенну вирив,” – зазначив Олександр Боровський.

Вага гриба – 842 грами. До цього найбільший, якого пощастило знайти чоловіку, важив півкілограма. Гриб посмажили з цибулею і смакували всією родиною.

Олександр цей рік вважає врожайним на гриби.

“Цього року в нас вийшло турне по Черкаській області. Їздили і на Смілянщину, і на Чигиринщину, і по Канівських лісах пройшлися. Грибів – повно. П’ять відер осінніх опеньок назбирали за дві години на Смілянщині минулими вихідними. На Канівщині маслюків відра три взяли,” – розповідає грибник.

Нагадаємо, що на Чернігівщині знайшли гігантський білий гриб-рекордсмен.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: