ВАЖЛИВО

На Черкащині аграрії переорюють кукурудзу через посуху

25.08.2020 17:32
11ec088e-c9de-41dd-915b-1d3356759ab6

У Черкаській області зафіксовано подальші втрати врожаю кукурудзи сільськогосподарськими підприємствами в Смілянському районі на площах понад 1,2 тис. га – йдеться у результатах спеціального обстеження полів, проведеного фахівцями Черкаського обласного Департаменту АПР. Про це повідомляє latifundist, пише agronews.ua.

При цьому, як відзначили фахівці, раніше вже були зафіксовані втрати врожаю кукурудзи, сої та соняшнику на площах близько 1 тис. га в цьому районі.

Як зазначалося, основна причина ситуації – аномальні погодні умови цього літа (дефіцит опадів і жорстка ґрунтова посуха), які зумовили відсутність зав’язі або значну деформацію качана кукурудзи.

«З огляду на економічну недоцільність збору врожаю з недостатньо розвинених рослин, підприємства проводять подрібнення стебел, рослинними залишками здійснюють мульчування грунту і її подальшу обробку», – відзначили експерти.

Нагадаємо, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України скоригував прогнозоване виробництво зернових по всіх категоріях господарств врожаю 2020 на бік зменшення – з 72,1 млн т до близько 70 млн т.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: