НОВИНИ

На Бурштинській ТЕС сталася аварія: є постраждалі

29.11.2021 17:32
536f6903-d7c8ec34e1f52c57425c3be624ddd596

На Бурштинській ТЕС на Івано-Франківщині ввечері 28 листопада сталася аварія на сьомому енергоблоці, повідомляє прес-служба ТЕС, пише agronews.ua.

“О 21:20 під час роботи сьомого енергоблоку Бурштинської ТЕС попередньо через розрив екранної труби на котлі стався викид гарячої пароводяної суміші і газів з топки котла. Двоє працівників Бурштинської ТЕС та двоє працівників “Галременерго”, які були на цьому блоці, отримали опіки”, – йдеться в повідомленні.

Потерпілим працівникам було надано першу допомогу, їх доправлено до лікарні. Їхній стан медики оцінюють як стабільний.

Причини й обставини нещасного випадку встановлюють. На підприємстві зазначають, що постраждалим буде надано всю необхідну допомогу. У зв’язку з аварією блок №7 було відключено від мережі. Це не вплинуло на тепло- та енергопостачання регіону.

Наразі станція працює у складі семи енергоблоків загальною потужністю 1172 МВт. Бурштинська ТЕС координує свої дії з “Укренерго”. Для компенсації потужності готують до запуску блок №4.

Бурштинська ТЕС входить до складу “ДТЕК Західенерго”, розташована біля м. Бурштин (Івано-Франківська обл.) на перетині ліній електропередач, що з’єднують Україну з Угорщиною, Румунією, Словаччиною.

12 енергоблоків (потужністю по 200 МВт кожен) було введено в експлуатацію у 1965-1969 роках. Основне технологічне паливо – вугілля вітчизняних вугільних басейнів, допоміжне – природний газ та мазут. Усі паливні котли обладнані комбінованими пилогазомазутними пальниками.

18 серпня поточного року на Бурштинській ТЕС уже була пожежа, горів маслобак у котлотурбінному цеху блока №3. Тоді ніхто не постраждав, а відключення блока не вплинуло на тепло- та електропостачання Бурштинського енергоострова.

Читайте також: В Україні відбудеться національний круглий стіл щодо протидії рейдерству.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: