НОВИНИ

На Буковині трьох громадян засуджено за браконьєрство

22.03.2021 12:45
1Ob36X6E

На Буковині суд притягнув до кримінальної відповідальності правопорушників, які завдали збитків рибному господарству на понад пів мільйона гривень. Порушники мають сплатити штраф та процесуальні витрати. Про це повідомляє 0372.ua, пише agronews.ua.

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру судових рішень. Зокрема, 2-3 серпня минулого року на Дністровському водосховищі в межах села Кормань Сокирянського району на Буковині троє браконьєрів незаконно виловлювали червонокнижну рибу чотирма забороненими знаряддями лову, а саме “сітками ставними”.

Улов видався щедрим: окрім 73 лящів, 3 коропів, 3 сомів, 3 судаків, 2 пліток та 2 карасів браконьєри спіймали 49 рибин вирезуба причорноморського, який занесений до Червоної книги України).

Таким чином горе-рибалки завдали рибному господарству збитків на 506 тисяч 847 гривень. Своїми діями громадяни порушили Правила любительського і спортивного рибальства, відповідальність за яке передбачено за ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 249 ККУ.

Після 6-ти місячного проведення досудового розслідування у резонансному кримінальному провадженні за фактом незаконного вилову водних біоресурсів, зі збитками на суму понад пів мільйона гривень, СД Сокирянського ВП Кельменецького ВП ГУНП в Чернівецькій області було скеровано до суду матеріали кримінальної справи з обвинувальним актом.

За результатами розгляду даної справи Кельменецьким районний суд Чернівецької області 17 березня 2021 року виніс вирок, яким визнали винними порушників у вчинені кримінального правопорушення – кримінального проступку, передбаченого ч.2 ст. 28 та ч. 1 ст. 249 ККУ.

Кожному з правопорушників призначене покарання у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 грн, з конфіскацією засобів та знарядь вчинення правопорушення в дохід Держави. Також вироком присуджено стягнути з порушників на користь Держави процесуальні витрати на залучення експерта у розмірі 11 113 гривень 92 копійки.

Нагадаємо, що на Херсонщині за добу браконьєри завдали збитків на суму майже 32 тис грн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: