НОВИНИ

На Буковині підробили договір оренди на землю

15.03.2020 19:25
otsinka-15811

На Буковині виявлено факт підроблення договору оренди земельної ділянки загальною площею 1,5 га. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.

Кіцманськоюмісцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно особи, яка  обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України (підроблення офіційного документа, який видається громадянином-підприємцем та надає право використання його підроблювачем).

За даними слідства, 34-річний мешканець Вижницького району, маючи бланк попередньо роздрукованого договору оренди землі без будь-яких печаток та штампів, без відома та згоди власника землі, від його імені уклав договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 1,5 га.

Зокрема, підписавдоговір орендивід імені іншої особи, що у подальшому було підтверджено висновком експерта, чим надав собі право користуватися безоплатно даною земельною ділянкою.

Дії особи передбачають покарання у виді штрафу в розмірі до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: