АГРОВІДЕО

На «АГРО-2020» відбудеться 10-а ювілейна експозиція ЕкспоАгроТех

09.03.2020 15:25
001 (1)

Одна з найбільших тематичних платформ «АГРО» – спеціалізована виставка с/г техніки, обладнання та запасних частин «ЕкспроАгроТех» –  влітку цього року пройде вже в 10-ий раз. Плануються нові презентації від світових та українських брендів, а також спеціальні умови придбання техніки лише у дні виставки. Повідомляє Агро Ньюз.

Сотні компаній з різних країн світу представлять агротехніку та усе необхідне устаткування для землеробства, рослинництва, меліорації, тваринництва, виробництва кормів, харчової та переробної промисловості, утилізації, присадибного господарства.

Так, минулого року участь у «ЕкспоАгроТех» взяли 362 компанії, серед яких такі всесвітньовідомі компанії як: John Deere, Massey Ferguson, Väderstad, CLAAS, New Holland, Case IH та ін.

Зокрема, саме під час АГРО-2019 відбулася прем’єра  комбайну John Deere S780, зернової сівалки  Väderstad Spirit, самохідного обприскувача Massey Ferguson 9330 та тракторів 2630 і 2635А, а серед українських новинок були представлені – дискова борона Pallada 4000 від заводу «Ельворті» та модельний ряд тракторів «Кий» від заводу «Ніжинсільмаш».

Загалом, на експозиції «АГРО-2020» очікується побачити ще більший асортимент тракторів, комбайнів, машин для обробки ґрунту, посівної техніки, техніки для внесення добрив, для зрошення та водовідведення, для збирання врожаю, обладнання для переробки та зберігання врожаю, запчастин для техніки та обладнання, машин та обладнання для плодоовочевих і баштанних культур, обладнання для лабораторій та багато іншого.

Нагадаємо, цьогоріч виставка проходитиме з 2 по 5 червня на території Національного Комплексу «Експоцентр України». Організатором виставки традиційно виступає ТОВ «ТД «Промфінінвест».

Довідково:

У 2019 році у Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2019» взяли участь 1216 компаній-учасників з 15 країн світу. Вперше на «Агро-2019» були тематично об’єднані павільйони виробників зі США, Канади та Китаю. Виставку відвідали близько 89 тисяч гостей, в тому числі перші особи держави, керівництво АПК України, топ-менеджери і фахівці підприємств АПК.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: