НОВИНИ

Миколаївський портовий елеватор передали у держвласність

19.04.2019 14:29

На Миколаївщині скасовано незаконне рішення про передачу у приватну власність портового елеватора вартістю 7 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Так, судами різних інстанцій неодноразово розглядалась справа за позовом прокуратури області про скасування незаконного рішення органу місцевого самоврядування та свідоцтва про право власності на державне майно – об’єкт нерухомості Миколаївського портового елеватора вартістю 7 млн грн.

«Вказаний позов заявлено прокурором у зв’язку із виявленням факту безпідставного оформлення Миколаївською міською радою у 2011 році права приватної власності на вказаний об’єкт за акціонерним товариством, яке у подальшому отримало свідоцтва про право власності на нього», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, набуття права власності відбулось у порушення вимог законодавства у сфері приватизації та за відсутності рішення власника про зміну правового режиму такого майна, наслідком чого стала передача майна Миколаївського портового елеватору з державної у приватну власність.

У травні 2018 року Верховним Судом справу за позовом прокурора в черговий раз направлено на новий розгляд до господарського суду області.

Під час нового розгляду справи прокуратура наполягала на законності та обґрунтованості своїх вимог, внаслідок чого 16 квітня 2019 судом ухвалено рішення про задоволення позову, чим поновлено інтереси держави у сфері використання майна — об’єкту нерухомості Миколаївського елеватору.

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: