НОВИНИ

Мушак відповів Кравчуку щодо ринку землі в Україні

28.01.2020 12:42
veifr2

Радник прем’єр-міністра Олексій Мушак відреагував на заяву екс-президента України Леоніда Кравчуку щодо ринку землі в Україні: ” Україна і так втратила багато часу та можливостей із-за мораторію “, передає AgroPolit.

“Старійшини української політики, а саме перший президент, двічі спікер, перший прем’єр звернулися до народу України з пропозицією провести земельний референдум. І виступили проти перетворення землі в товар. Я їх абсолютно підтримую”, – написав експерт на своїй сторінці у Facebook.

“Дійсно, Земля не може бути товаром. А от земельна ділянка з кадастровим номером та нормативно-грошовою оцінкою вже давно товаром є. І задача земельної реформи — зробити правила її обігу чесними та справедливими. А не залишити їх такими, як вони є, протягом останніх десятиліть», — заявив Олексій Мушак.

Він нагадав, що в 1992 році перший президент України Леонід Кравчук, перший прем’єр-міністр Вітольд Фокін, лідер комуністичної більшості та секретар аграрного комітету Олександр Мороз виступали за право українця вільно розпоряджатися своєю землею без усіляких референдумів. І прийняли відповідний закон, згідно якого ринок землі мав стартувати через 6 років в 1998 році або 22 роки тому.

“Україна і так втратила багато часу та можливостей із-за мораторію. Не варто нести цей мотлох в майбутнє. А варто нарешті перетворити землі в реальне національне багатство, яке буде генерувати добробут для всіх громадян України. Ринку землі бути”, — наголосив Олексій Мушак.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: