НОВИНИ

МТБ БАНК видав першу в Україні аграрну розписку під урожай коренеплодів

05.12.2019 08:57
ð£ðóðæ ðæðÉðØðÜ

ПАТ “МТБ БАНК” першим серед банків України випустив фінансову аграрну розписку (ФАР) під урожай моркви. Це стало можливим завдяки підтримці Міжнародної фінансової корпорації (IFC), що входить до Групи Світового банку (WorldBankGroup).

МТБ БАНК активно працює в рамках проекту «Аграрні розписки в Україні» під егідою WorldBankGroup і IFC. У квітні цього року один із аграріїв Миколаївської області, який оформив кредит під ФАР у Миколаївському відділенні нашого банку, отримав подяку від проекту.

До речі, у 2019 році МТБ БАНК вивів на ринок одразу кілька ексклюзивних продуктів, заснованих на фінансових аграрних розписках. Банк кредитує не лише виробників традиційних культур (зернових, олійних), але й тих, хто вирощує фрукти та овочі.

Так, 29 листопада цього року, у Миколаївському відділенні ПАТ «МТБ БАНК» – уперше в Україні – був наданий кредит ТОВ “Адоніс Агро Південь”, яке займається вирощуванням овочевих культур на землях Миколаївської та Херсонської областей за програмою банку “AgroNew”. Як забезпечення за кредитом була прийнята фінансова аграрна розписка на суму понад три мільйони гривень під урожай моркви.

Нагадаємо, проект “Аграрні розписки в Україні” впроваджується з 2015 року IFC з групи Світового банку, у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією в Україні. Основні партнери проекту: органи державної влади (Міністерство аграрної політики і продовольства, Міністерство юстиції), приватний сектор (постачальники матеріально-технічних ресурсів, банки, зернотрейдери), міжнародні організації.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: