НОВИНИ

Названо основні вимоги щодо роботи продовольчих ринків

28.04.2020 13:22
https://agronews.ua/

Агропродовольчі ринки в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19 повинні працювати із дотриманням суворих вимог. Міністерство охорони здоров’я України визначило основні вимоги щодо роботи продовольчих ринків. Про це повідомила пресслужба МОЗ України, пише agronews.ua.

Допуск працівників, продавців і відвідувачів ринку здійснюватиметься виключно за наявності вдягнутої медичної маски (у тому числі виготовленої самостійно) або респіратора та проходження безконтактного температурного скринінгу.

Крім того, серед вимог роботи агропродовольчих ринків:

наявність на кожному вході (в’їзді) на територію ринку диспенсерів з антисептиком;

проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години;

прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торговельні місця – в кінці кожного робочого дня.

“Кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, не повинна перевищувати кількості, з розрахунку один покупець на 10 м2 торговельної площі ринку. Також на прилеглій до ринку території має бути забезпечена відсутність неконтрольованої (стихійної) торгівлі”,- йдеться у повідомленні.

Урядовим документом також передбачені вимоги для продавців: відстань від між робочими місцями продавців – не менше трьох метрів;
місця торгівлі повинні бути обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику.

Вимоги для працівників: забезпечення постійного інформування відвідувачів ринку щодо встановлених обмежень та щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19; забезпечення контролю за дотриманням вимог щодо профілактики поширення COVID-19 та оперативне усунення порушень.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: