НОВИНИ

Monobank блокує грошові рахунки українців: причини

07.11.2023 19:10
mono-521x391-1

Monobank блокує гроші клієнтів через перекази на криптовалютні гаманці. Українці обурені такими діями банку, проте їм пояснили, на якій підставі запроваджуються такі обмеження. Про це повідомляє top.today.ua, пише agronews.ua.

Один із клієнтів залишив скаргу на monobank на спеціалізованому форумі. За його словами, банк відмовив в обслуговуванні та заблокував картки не тільки йому, а й тим особам, яким він пересилав криптовалюту з картки monobank. Чоловік переконаний, що його рахунок було заблоковано незаконно.

Однак у банку пояснили, що відповідно до своєї внутрішньої політики розголошувати причину відмови від співпраці клієнтам вони не зобов’язані. При цьому, виходячи зі скарги клієнта, можна зрозуміти, чому його рахунок заблокували. Справа в тому, що клієнт не підтвердив джерело свого доходу на карті кілька тижнів раніше, через що банк і обмежив доступ до коштів. Це міра, якою користуються всі українські банки, якщо їхні клієнти з тієї чи іншої причини відмовляються пояснити джерела свого доходу.

Все, що клієнт сказав банку, це те, що на карті у нього “заощадження від криптовалюти”. Перевірити походження цих коштів monobank не може, як і те, чи платить клієнт податки від свого доходу. Банк бачить, що клієнт офіційно не працює, не сплачує податки, але постійно отримує перекази на свою картку. Тому його і попросили надати документи для підтвердження доходу, і він розповів про перекази по криптовалютному рахунку.

Непрацюючий клієнт знімав криптовалютні заощадження, а потім переказував криптовалюту на інші рахунки. Пояснити такий вид діяльності банку і якими засобами він оперує, чоловік не зміг.

Кожен банк в Україні має свої обмеження на переказ коштів та має право запитати у клієнтів джерело доходу. Перед тим як клієнту відкривають картку, він заповнює анкету, в якій вказує приблизну суму переказів та джерело походження коштів, а також як він витрачатиме гроші. Якщо дана інформація в майбутньому не відповідає дійсності, то банк має повне право запросити у клієнта інформацію, що його цікавить, і встановити обмеження на користування заощадженнями.Перегляди: 96
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: