ВАЖЛИВО

В Україні молочний завод оштрафували за фальсифікацію вершкового масла

12.04.2020 17:03
unnamed


ДП «Старокостянтинівський молочний завод» з Хмельниччини оштрафували за фальсифікацію молочної продукції. Повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби , пише agronews.ua

«З 18 по 24 березня 2020 року спеціалісти Старокостянтинівського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області провели позаплановий захід державного нагляду (контролю) стосовно діяльності ДП «Старокостянтинівський молочний завод», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що підставою стало звернення Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області щодо виявленої невідповідності вимогам ДСТУ 4399:2005 «Масло вершкове. Технічні умови» зразків масла, виробництва ДП «Старокостянтинівський молочний завод», а саме вміст немолочного жиру.

За результатами позапланової перевірки державними інспекторами складено акт, протокол та вручено оператору ринку припис щодо усунення виявлених недоліків.

Головним державним інспектором Хмельницької області 6 квітня 2020 р. розглянуто та винесено постанову №20 про накладання адміністративного стягнення, відповідно до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: