НОВИНИ

Молдова скасовує ліцензування імпорту зернових та олійних

26.06.2024 14:12
3

Комісія з ліцензування імпорту до Молдови зернових та олійних культур завершує свою діяльність, оскільки, згідно з чинним законодавством, регулювання за допомогою ліцензування може здійснюватись на строк не більше 3 місяців, який може бути продовжений лише один раз – ще максимум на 3 місяці. Про це повідомляє АПК-Інформ, пише agronews.ua.

«Таким чином, термін, на який може бути застосовано ліцензування імпорту зерна та олійних культур, минув», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що вперше механізм ліцензування імпорту до Молдови зернових та олійних було запроваджено 11 жовтня 2023 р. та діяло у період надзвичайного стану (до 31 грудня 2023 р.). Наступне рішення про застосування цього заходу було ухвалено 5 січня 2024 р. та продовжено 8 квітня із крайнім терміном 26 червня. Чотири економічні оператори отримали право на імпорт насіння соняшнику.

«Усього за цей період видано 12 ліцензій на ввезення близько 69,5 тис. тонн насіння соняшнику, з них 1200 тонн запрошено для кондитерської промисловості із сортів, що не вирощуються в Молдові, та близько 44 тонн – кукурудза попкорн із сортів та гібридів, що не вирощуються у країні», – уточнюється у повідомленні.Перегляди: 16
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: