НОВИНИ

Мобільний додаток Soft.Farm з управління земельним банком можна завантажити безкоштовно

22.01.2021 17:07
https://agronews.ua

Достовірні дані про площі оброблюваних полів є основою ефективного управління земельним банком. Вони важливі не тільки для якісного ведення кадастрового обліку, а і для визначення кількості посівних матеріалів, добрив, засобів захисту рослин, палива та інших ресурсів, що використовуються під час виконання польових робіт. Про це повідомила прес-служба Soft.Farm, пише agronews.ua.

Знання реально оброблюваної площі дає можливість правильно розрахувати обсяг витрат і уникнути невиправданих видатків ще на етапі планування.

Обмір і точна розмітка полів для складання електронної мапи агропідприємства

На сьогодні найпростішим та найдоступнішим методом вимірювання площі земельної ділянки є використання мобільного пристрою, на якому встановлено додаток від Soft.Farm «GPS. Поля. Вимірювання площі».

З його допомогою можна створювати поля і вимірювати їхню площу різними способами. Наприклад, можна відзначити на мапі контрольні точки і зберегти отриманий контур поля, не виходячи з офісу. Також можна завантажити готові файли у форматах KML, SHP, PLT або ввести наявні географічні координати контрольних точок вручну.

“Ми доповнили функціонал мобільного додатка і його використання стало ще зручніше. Тепер кожен доданий контур поля можна фарбувати в будь-який колір на розсуд користувача і в цьому кольорі бачити його на мапі. Також з’явилася можливість додавати текстову примітку до збережених полів і переглядати або редагувати її в потрібний момент”,- коментують представники компанії.

Дані функції допоможуть не тільки у веденні кадастрового обліку, а й під час планування посівів, формування схем сівозміни, позначення проблемних зон тощо.

Обмір і точна розмітка полів для складання електронної мапи агропідприємства

Для вимірювання площі поля на місцевості є функція запису треку. З її допомогою можна слідувати за периметром земельної ділянки, використовуючи для цього смартфон або планшет у якості GPS-приймача, а потім зберегти трек у форматі KML для подальшого експорту файлу.

Для більш точних вимірювань є можливість підключати через Bluetooth зовнішні антени та завдяки їм приймати сигнали GNSS або RTK. Зручний і зрозумілий функціонал додатка дає змогу отримати всі необхідні дані з пройденого маршруту і використовувати їх у роботі.

Щоби дізнатися дистанцію до потрібного поля або іншого об’єкта, додали функцію вимірювання відстані. Вона дає можливість проводити вимірювання як між заданими точками на мапі, так і від будь-якої точки до поточного розташування, яке визначається за GPS-сигналом мобільного пристрою. Завдяки їй можна планувати витрати часу й палива, оптимізувати розташування полів і маршрути руху техніки.

Обмір і точна розмітка полів для складання електронної мапи агропідприємства

В електронні мапи полів легко вносяться правки. У разі зміни конфігурації поля можна зберегти його новий контур і передати за допомогою месенджерів.

Завантажити мобільний додаток «GPS. Поля. Вимірювання площі» й оцифрувати з його допомогою свої поля можна абсолютно безкоштовно.

Нагадаємо, система Soft.Farm може допомогти аграріям при відкритті ринку землі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: