НОВИНИ

Мобільний додаток «Кадастр UA» для управління земельним банком тепер можна використовувати і на iPhone

14.08.2020 16:02
1289da9e-1282-4ec8-a628-173e2cadcc49

Команда Soft.Farm і далі розвиває кадастровий сервіс , тому тепер на численні прохання мобільний додаток «Кадастр UA» можна використовувати не тільки на пристроях із платформою Android , але і з iOS! Про це повідомила прес-служба Soft.Farm, пише agronews.ua.

Новий мобільний додаток сумісний з iPhone, iPad і iPod touch і підтримується, починаючи з версії iOS 12.0 і вище. Функціонал відкриває доступ до даних із Публічної кадастрової карти України і з їхньою допомогою дозволяє визначати місцерозташування й межі земельних ділянок на мапі. У розділі меню для роботи з площею є можливість самостійно вимірювати фактичну площу паїв і формувати їхню базу, створюючи земельний банк у форматі kml.

Можна записувати треки через обхід або об’їзд кадастрових ділянок із допомогою мобільного додатку, а також просто окреслювати межі паїв на мапі вручну, що дає змогу порівнювати межі полів свого агропідприємства з орендованими ділянками і проводити якісний аналіз землекористування.

Також додали можливість діставати GPS-координати земельних ділянок, для чого потрібно наблизити мапу й натиснути на потрібну точку, щоби з’явилося повідомлення з даними про обране місцезнаходження, а в разі натискання на будь-яку кадастрову ділянку відкривається інформація з Держгеокадастру.

Кадастрова мапа на iPhone для управління земельним банком

На відміну від сервісу map.land.gov.ua, мобільний додаток зберігає історію переглядів і дає змогу вносити потрібні паї в перелік «обраних», тому не потрібно кожного разу шукати або набирати кадастровий номер знову — функціонал «Кадастр UA» надає доступ до цих ділянок навіть у режимі off-line, а також дозволяє пересилати кадастрові номери за допомогою месенджерів.

Щоб Ви були в курсі останніх змін, які стосуються діяльності кадастрової служби, Soft.Farm додав можливість читати новини Держгеокадастру прямо з мобільного додатку.

Але й це ще не все: у будь-який момент можна синхронізувати дані з «Кадастр UA» із веб-ресурсом Soft.Farm і використовувати їх у подальшій роботі.

Кадастрова мапа на iPhone для управління земельним банком

Мобільний додаток «Кадастр UA» буде корисним геодезистам, нотаріусам, юристам, фермерам, а також будь-яким іншим користувачам, які хочуть купити, продати або орендувати земельні ділянки.

З його допомогою легко визначати межі паїв, їхнє місцерозташування та отримувати інформацію про їхніх власників або орендарів із Держгеокадастру. Завантажити додаток «Кадастр UA» можна абсолютно безкоштовно в AppStore або за посиланням .

Нагадаємо, успішна посівна кампанія – це система контролю висіву та карта висіву.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: