НОВИНИ

Мобільний додаток «Кадастр UA» можна використовувати на платформі Android та iOS

07.07.2020 15:37
106985688_3127332077315833_7582775249543912166_o

Команда Soft.Farm і далі розвиває кадастровий сервіс, тому тепер на численні прохання мобільний додаток «Кадастр UA» можна використовувати не тільки на пристроях із платформою Android , але і з iOS! Про це повідомила прес-служба Soft.Farm, пише agronews.ua.

Зустрічайте оновлений Кадастр UA для Android та iOS: пошук за кадастровим номером, нові шари оптимізація під планшети.

На відміну від сервісу map.land.gov.ua, мобільний додаток зберігає історію переглядів і дає змогу вносити потрібні паї в перелік «обраних», тому не потрібно кожного разу шукати або набирати кадастровий номер знову — функціонал «Кадастр UA» надає доступ до цих ділянок навіть у режимі off-line, а також дозволяє пересилати кадастрові номери за допомогою месенджерів.

Щоб Ви були в курсі останніх змін, які стосуються діяльності кадастрової служби, Soft.Farm додав можливість читати новини Держгеокадастру прямо з мобільного додатку.

Але й це ще не все: у будь-який момент можна синхронізувати дані з «Кадастр UA» із веб-ресурсом Soft.Farm і використовувати їх у подальшій роботі.

Мобільний додаток «Кадастр UA» буде корисним геодезистам, нотаріусам, юристам, фермерам, а також будь-яким іншим користувачам, які хочуть купити, продати або орендувати земельні ділянки.

З його допомогою легко визначати межі паїв, їхнє місцерозташування та отримувати інформацію про їхніх власників або орендарів із Держгеокадастру. 

Завантажити додаток «Кадастр UA» можна абсолютно безкоштовно в AppStore або за посиланням .

Нагадаємо, для ефективного аналізу орендованих паїв найкраще використотувати веб-сервіс Soft.Farm.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: