НОВИНИ

Місткий бункер сівалки Spirit є запорукою високої продуктивності

23.02.2023 09:10
r2c025192

Доведено, що довготривале завантаження посівних комплексів є головною причиною зниження змінної продуктивності цих агрегатів. Тому під час вибору надійного та продуктивного помічника особливу увагу слід приділяти місткості бункерів для насіння та добрив та способам їхнього завантаження.

Посівні комплекси Spirit від компанії Väderstad — це універсальні агрегати, які дають змогу досягати високої точності й продуктивності під час висіву різноманітних зернових культур. Наразі посівні комплекси Spirit випускається у варіантах із робочою шириною 3, 4, 6, 8 або 9 м. У цьому посівному агрегаті втілено інноваційні рішення, які підвищують точність і спрощують виконання робіт у господарстві.

Компанія пропонує машини як із можливістю висівання насіння з одночасним внесенням мінеральних добрив, так і без них. Обидва варіанти сівалок уже користуються високою популярністю серед українських аграріїв. Утім переваги вони віддають усе ж таки машинам із можливістю внесення мінеральних добрив одночасно із сівбою.

Найменшу машину Spirit 400 C/S (літера С говорить про можливість сівалки вносити мінеральні добрива), яка може вносити мінеральні добрива одночасно із висіванням, оснащено бункером об’ємом чотири тисячі літрів, що дає змогу довше працювати у полі, а не простоювати на його краях. До того ж, завдяки великому завантажувальному отвору з брезентовим накриттям, бункер дуже легко наповнювати, наприклад, за допомогою мішків типу біг-бег. І на цьому економія часу доволі відчутна!

Найбільші моделі посівних комплексів Spirit 600-900C, які висівають насіння із одночасним внесенням добрив, оснащені містким бункером — об’ємом 5тис. л, який має великий отвір для завантаження насіння та добрив.

У цих посівних комплексах секції насіння та мінеральних добрив відділені одна від одної рухомою перегородкою, що, за необхідності, дає змогу безступенево змінювати об’єми, досягаючи таким чином ще більше змінної продуктивності.

Більше про зернову сівалку  Spirit 600-900C  за посиланням на вебсайті : https://www.vaderstad.com/ua/sivba/sivalky-spirit/spirit-c/


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: