ВАЖЛИВО

Міністра фінансів Марченка звинуватили у спробі рейдерського захоплення землі

11.01.2021 18:32
original

Ректор Університету фіскальної служби Павло Пашко звинуватив міністра фінансів Сергія Марченка в спробі захопити цінні землі ВНЗ. Про це Павло Пашко повідомив на своїй Facebook сторінці, пише agronews.ua.

“Не дочекавшись реорганізації, той самий міністр Марченко намагається незаконно звільнити мене з посади ректору та призначити нового в.о. керівника. При чому такі рішення ухвалюються абсолютно не аргументовано та порушуючи всі можливі процедури. Спираючись на ці незаконні рішення, які вже оскаржуються у суді, Марченко планує рейдерське захоплення університету”, – написав він.

Пашко переконаний, що причина такого полягає у спробі захопити землі університету.

“Причина банальна – пошук власної вигоди. Міністр фінансів Марченко та його оточення “наклали око” на 22 гектари землі в центрі Ірпеня та на матеріальну базу Університету державної фіскальної служби України. Користуючись безвладдям під час зміни керівництва, вони будуть вкрадені. Так само, як під час попередніх реорганізацій були забрані 8 гектар землі “Соснового бору” у курортному Ворзелі. Хто не у курсі – погугліть, все є у відкритому доступі”, – зазначив ректор Павло Пашко.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: