ВАЖЛИВО

Міністерство внутрішніх справ провело нараду щодо проблем сільських громад

26.08.2021 19:35
240414587_4488459911176336_5197955457581908438_n

Сьогодні виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів, Іван Слободяник під час зустрічі з Міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським представив ряд питань, що турбують сільські громади. Про це повідомляє пресслужба спілки, пише agronews.ua.

За ініціативи народного депутата Віталія Безгіна до обговорення безпекових питань в громадах з керівництвом МВС також долучилися Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, керівництво ДСНС, народні депутати та представники місцевого самоврядування.

Було піднято для обговорення питання щодо:

✅ Матеріально-технічного і кадрового забезпечення на місцях;

✅ Ціни підключення до спецзвязку для ЦНАПів малих громад;

✅ Збільшення повноважень поліцейського в громадах;

✅ Інтенсифікації прямої комунікації полісменів та керівництва громад;

✅ «Справедливого» розподілу між центром та громадами надходжень до бюджету у вигляді шрафів сплачених за порушення ПДР;

✅ Ініціативи «Громадської антирейдерської платформи» – масштабного проекту з протидії посяганням на право власності на землю.

“Окремо наголосив на жахливій історії з Кілійщини, де зловмисники напали на старосту села Трудове Олександра Лупаноса, який захищаючи себе і родину, поранив нападника. Бо хоч слідство триває, але тамтешня громада вимагає уваги до цієї історії. Дякую Денису Монастирському за те, що обіцяє взяти справу на контроль”, – написав Слободяник на своїй фейсбук сторінці.

Він додав, що всі розуміють, що роботи багато – але якщо щонайменше проект Поліцейськй офіцер громади буде реалізовано, то буде реально створене максимально безпечне середовище.


 У свою чергу Міністр Монастирський представив плани розширення мережі Центрів безпеки, які поєднують поліцейську станцію та пост ДСНС, а також запропонував громадам долучитися з пропозиціями до Форуму «Безпека України, безпека кожного громадянина», що відбудеться вже в жовтні і на якому безпекові питання громад обговорюватимуть в широкому форматі.

“Також домовились в жовтні провести масштабний форум «Безпека України – безпека кожного громадянина» за участі Президента, урядовців і Конгресу місцевих рад, де всі ці безпекові питання будуть окреслені на найвищому рівні з відповідними дорученнями. Роботи багато, працюємо далі”,- резюмує Слободяник.

Нагадаємо, на Одещині відбувся напад на фермера: громада вимагає розслідуванняю. Друзі та близькі старости села Трудове Кілійської громади на Одещині Олександра Лупаноса закликають розслідувати напад на нього. Злочин стався вночі 12 серпня. Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: