НОВИНИ

Мінінфраструктури визначить учасників пілотного проекту приватної тяги

16.04.2020 15:04
38703202_286387995471967_8760970527713001472_n_650x410

Міністерство інфраструктури України найближчим часом остаточно визначиться з дільницями та учасниками пілотного проекту із запуску приватної тяги. Новим керівником «Укрзалізниці» призначено Івана Юрика. Про це заявив Владислав Криклій, міністр інфраструктури, передає «Магістраль», пише agronews.ua.

За словами міністра, під час пілотного проекту буде визначено реальну інфраструктурну та локомотивну складові тарифу. Проте, багато бажаючих захотіли взяти участь в експерименті.

«Ми оголосили ринку, що запровадимо цей експеримент, аби визначити пул проблемних моментів, які потрібно допрацювати, а потім масштабуємо його на всю країну. Під час пілотного проекту маємо визначити реальну інфраструктурну та локомотивну складові тарифу. В результаті всі й одразу захотіли взяти участь в експерименті. І це найбільша проблема. Втім, думаю, найближчим часом остаточно визначимося з дільницями та учасниками», — зазначив Криклій.

Він додає, що за умови виокремлення інфраструктурної складової в тарифі це не конкуренція, а посилення позицій державного перевізника. Через технічний стан локомотивного парку «Укрзалізниці» важко, особливо у пікові періоди, забезпечити попит ринку на всі 100%.

«Приватний сектор — фактично партнер. Це добре прослідковується на прикладі співпраці з операторами приватних вагонів, тому „Укрзалізниці“ не варто боятися», — вважає міністр.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: