НОВИНИ

Мінераловози для перевезення зерна виставлять на аукціони

07.11.2023 09:36
uz

АТ «Укрзалізниця» розіграє на аукціонах в ЕТС «Прозорро.Продажі» мінераловози для перевезення зернових вантажів. Про це йшлося під час наради представників товариства з учасниками аграрного ринку 2 листопада, пише Rail.insider, передє agronews.ua.

За словами заступника директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерія Ткачова, у понеділок, 6 листопада, товариство розіграє шість маршрутних відправок по 50 мінераловозів для транспортування зерна. Навантаження можливе у другій декаді листопада.

Це пов’язано передусім із тим, що зростає потреба аграріїв у рухомому складі для перевезення зернових вантажів. Тож в УЗ ухвалили рішення надати для транспортування агропродукції мінераловози. Наразі товариство має приблизно 380 вагонів такого типу, які почнуть пропонувати на аукціонах.

Окрім того, у товаристві вирішили змінити графік проведення торгів щодо зерновозів. Так, у понеділок і середу (6 та 8 листопада відповідно) буде виставлено 10 лотів по 50 маршрутних відправок. Також можливе проведення додаткових аукціонів у п’ятницю.Перегляди: 36
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: