НОВИНИ

Мінекономіки знову розширило перелік с/г техніки для держпідтримки

03.12.2021 15:01
A3WBblIZ-11792

Міністерство економіки розширило перелік української сільгосптехніки, 25% вартості якої відшкодовує держава на 235 одиниць – до 17 041 найменування. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки, пише agronews.ua.

“Ми продовжуємо розширювати інструменти підтримки національного виробника – доповнили відповідний перелік сільгосптехніки, яка підлягає компенсації, новими заводами-виробниками. Це гарний стимул для вітчизняних виробників – реалізувати свою продукцію та збільшити доходи, а фермерам – оновити свій парк сільгосптехніки, адже уряд компенсує 25% її вартості”, –зазначила міністерка економіки Юлія Свириденко.

Так, до оновленого переліку включено 209 підприємств.

Зокрема, перелік поповнився посівними комплексами, агрегатами та аплікаторами для внесення рідких мінеральних добрив, зерноочищувальними сепараторами, технологічним обладнанням для комбікормових заводів та елеваторних комплексів, обладнанням для хімічного захисту рослин, зрошувальним, іригаційним та насосним обладнанням, зерносушарками та теплогенераторами, ваговим обладнанням для зважування сільгосппродукції, напівпричепами, ґрунтообробною технікою, обладнанням для утримання ВРХ та свиней тощо.

У Мінекономіки додали, що у 2021 році за бюджетною програмою “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” за напрямом “Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва” передбачено 1 млрд грн.

Читайте також: В Україні вирішення земельних спорів на роздоріжжі кодексів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: