НОВИНИ

Мінекономіки виконало усі доручення Президента України у 2019 році

31.12.2019 10:01
52_main

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства виконало 14 доручень (100%) Президента України, передбачених для виконання у 2019 році Указами Президента №713/2019 від 20.09.2019 та №837/2019 від 08.10.2019 року. Пише прес-служба Мінекономіки .

Виконано усі 10 доручень відповідно до Указу Президента №837, строк виконання яких закінчується 31.12.2019 року.

№1 Розробили план заходів для зростання позицій України в рейтингу Doing Business.

№2 Створили навчальну онлайн-платформу, яка дасть змогу пройти профорієнтацію онлайн.

№3 Визначили п’ять пріоритетних об’єктів для великої приватизації, на яких вже працюють інвестиційні радники. Передали на приватизацію 530 державних підприємств.

№4 Ініціювали законодавчий процес запуску ринку землі (законопроєкт щодо обігу земель сільськогосподарського призначення на розгляді Парламенту).

№5 Розробили законопроєкт «Про працю» (подано на розгляд Парламенту).

№6 Розробили та затвердили програму сприяння зайнятості населення.

№7 Демонополізували ринок спирту.

№8 Скасували частину штрафів для користувачів РРО, запровадили дворічний мораторій на проведення перевірок фізичних осіб – підприємців.

№ 9 Унормували роботу централізованої закупівельної організації.

№10 Підготували проєкт закону щодо посилення захисту прав інтелектуальної власності.

Крім того, раніше строку (31.01.2020) виконано доручення по розробці та затвердженню стандартів корпоративного управління, зокрема, міністерство розробило та затвердило план реформування корпоративного управління в 10 найбільших державних компаніях за стандартами Організації економічного співробітництва та розвитку.

Відповідно до указу №713 виконані вчасно наступні завдання: 

№1 Передбачили в Державному бюджеті 13 млрд гривень на здійснення заходів, спрямованих на стимулювання економічного зростання.

№2 Продаж об’єктів малої приватизації перевищів обсяги першого півріччя, зокрема провели понад 500 електронних аукціонів по об’єктах малої приватизації на суму понад 760 млн грн.

№3 Упорядкували процедури надання документів дозвільного характеру в електронній формі.

«Ми мали амбітний перелік цілей, доручених Президентом Володимиром Зеленським міністерству до виконання до кінця 2019 року, і ми повністю його виконали. Ми довели, що швидкі зміни можливі, якщо є бачення та вмотивована команда для їх втілення. Хочу, аби у наступному році українці відчули зміни та сказали: «Їм вдалося!», – прокоментував міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов підсумки року. 

Окрім 10 доручень, в яких міністерство було головним виконавцем, також виконано 22 доручення, в яких міністерство було залученим. Таким чином, Мінекономіки у повному обсязі виконало доручення Президента України щодо невідкладних заходів з проведення реформ та зміцнення держави, забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: