НОВИНИ

Мінекономіки розробило порядок використання антибіотиків у ветмедицині

02.03.2021 08:11
ya-15335

Мінекономіки розробило та оприлюднило для громадського обговорення проєкт наказу “Про затвердження Порядку використання протимікробних препаратів у ветеринарній медицині”. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, пише agronews.ua.

Документ визначає правила і умови застосування протимікробних препаратів у ветеринарній медицині, обов’язки осіб, які використовують антибіотики; перелік випадків, коли застосування антибіотиків є забороненим, а також заходи, спрямовані на зменшення використання протимікробних препаратів.

Прийняття наказу забезпечить раціональне використання протимікробних препаратів у ветеринарній медицині, що сприятиме запобіганню виникнення такої проблеми, як стійкість мікроорганізмів до антибіотиків.

“Затвердження Порядку сприятиме упорядкуванню обігу і використання протимікробних препаратів, а також уникненню випадків необґрунтованого їх використання. Як наслідок – це позитивно вплине на здоров’я не лише тварин, але й людей», – зазначив заступник Міністра Сергій Глущенко.

Нагадаємо, що в Україні зареєстровано законопроєкт щодо заборони пальмової олії.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: