ВАЖЛИВО

Мінекономіки припиняє прийом заявок на отримання держпідтримки для аграріїв

18.04.2021 17:15
derzhpidtrymka-2020

Мінекономіки, у зв’язку з ухваленими 15 квітня змінами до держбюджету, припиняє прийом документів від аграріїв на отримання державної допомоги. Про це під час вебінару щодо роз’яснення процедури надання державної підтримки на розвиток садівництва, виноградарства та хмелярства розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, пише agronews.ua.

«Вчора було прийнято в другому читанні та в цілому внесення змін до закону України про державний бюджет в частині передачі реалізації державної підтримки аграріїв Міністерству аграрної політики та продовольства. Після підписання змін до закону України про держбюджет на 2021 рік у Мінекономіки не буде повноважень приймати відповідні документи. Заявникам на отримання державної допомоги треба орієнтуватися вже на подачу документів до Мінагрополітики», – сказав Висоцький.

Він зазначив, що всі, хто до березня подав документи на отримання державної допомоги, отримають компенсацію найближчим часом.

Також Висоцький наголосив, що Мінекономіки буде інформувати про внесення змін до Порядку надання держдопомоги та про можливості подання відповідних документів до Мінагрополітики.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: