НОВИНИ

Мінагрополітики затвердило перші накази про включення агропідприємств у верифіковані списки експортерів

13.11.2023 11:33
zernovi-55

Питання включення українських агропідприємців  у перелік верифікованих експортерів обговорили під час засідання Координаційної ради з питань логістики в сільському господарстві під головуванням міністра аграрної політики та продовольства Миколи Сольського. Про це повідомляє Мінагро, пише agronews.ua.

За його словами, Мінагрополітики вже затвердило три накази «Про включення до переліку верифікованих суб’єктів агропромислового комплексу, які здійснюють експорт товарів». Загалом зареєстровано 735 підприємств. З текстами наказів і списком верифікованих підприємців можна ознайомитися на сайті Міністерства. Микола Сольський додав, що подача заявок у Державному аграрному реєстрі для включення  агропідприємців  у перелік верифікованих експортерів триває.

Міністр повідомив, що з 11 листопада розпочинається експорт деяких видів сільськогосподарської продукції за новими правилами.

В свою чергу перший заступник міністра Тарас Висоцький повідомив, що з 6 листопада надійшло вже понад тисячу заявок від аграріїв про включення в список верифікованих експортерів. Всі заявки оперативно розглядаються і ухвалюються відповідні рішення.

Ознайомитися з відповідними наказами можна за посиланням.Перегляди: 84
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: