НОВИНИ

Мінагрополітики разом з ВАГ підписали меморандум з Житомирською ОДА

07.07.2021 18:37
34J3O1625664439dyT77

Всеукраїнська Асоціація Громад разом з Міністерством аграрної політики та продовольства Україн підписали меморандум з Житомирською обласною державною адміністрацією. Про це повідомляє пресслужба асоціації, пише agronews.ua.

Документ є одним з циклу, які Всеукраїнська Асоціація Громад та Міністерство аграрної політики та продовольства України планують підписати в кожній області.

Мета меморандуму  – консолідувати зусилля реалізації реформ і мати постійний зворотній зв’язок про системні проблеми, які є в місцевого самоврядування сільських територій для негайного і своєчасного їх вирішення.
 

Як повідомив  Іван Слободяник, перший заступник виконавчого директора Всеукраїнської Асоціації Громад, голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів, підписання відбулось під час виїзного засідання аграрного комітету Верховної Ради за участі представників Мінагрополітики, місцевої влади всіх рівнів і народних депутатів.

«Такий документ – це ефективний інструмент для сільських голів і голів громад мати постійну і ефективну комунікацію з приводу чутливих питань. А це не лише ринок землі, а й земельна децентралізація та реформа місцевого самоврядування», – прокоментував він.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: