ВАЖЛИВО

Мінагрополітики планує створити антирейдерську комісію для захисту фермерів

20.05.2021 16:01
68_main

У міністерстві планують відкрити гарячу лінію для обробки звернень у режимі реального часу. Про це повідомляє УНІАН, пише agronews.ua.

Міністерство аграрної політики та продовольства планує створити антирейдерську комісію при міністерстві для захисту фермерів після відкриття ринку землі, яке відбудеться 1 липня поточного року. Про це на прес-конференції повідомив міністр Роман Лещенко.

За його словами, в міністерстві вже є проект наказу про створення комісії, який зараз фіналізується.

“У нас є амбіція створити антирейдерську комісію при міністерстві, в яку будуть входити представники Мінагрополітики, Мінекономіки, Мін’юсту, щоб в режимі реального часу реагувати та розв’язувати проблемні питання. Особливо вони стосуються колективних сільськогосподарських підприємств, які найбільше страждають від атак рейдерських груп, які “кошмарять” ці підприємства”, – сказав Лещенко.

При цьому в міністерстві планують відкрити гарячу лінію для звернень фермерів.

Лещенко зазначив, що сьогодні існують “ганебні” явища в системі підприємств, що входять до складу Фонду держмайна, Міністерства юстиції, Міністерства освіти та академії аграрних наук.

“Є звернення від керівництва і трудових колективів підприємств, де постійно здійснюються атаки, незаконно збирається урожай, блокується сільськогосподарська діяльність, не сплачуються податки, а підприємства штучно доводяться до банкрутства. У розв’язанні даного питання можете повністю розраховувати на підтримку міністра”, – сказав він.

Нагадаэмо, 15 квітня Верховна Рада прийняла за основу законопроект, спрямований на удосконалення механізму протидії рейдерству. Документ, зокрема, забороняє проведення реєстраційних дій на період розгляду скарги на реєстраційні дії (рішення), що дозволить оперативно зупиняти розпочате рейдерське захоплення та забезпечувати належне виконання рішення, прийнятого Мін’юстом за результатами розгляду скарги.

Читайте також: переваги закону 2194 на прикладі конкретного інвестора.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: