НОВИНИ

МХП придбав м’ясний бізнес у власника брендів Kabanosy і «М’ясний хутір»

14.06.2024 14:18
2

Антимонопольний комітет України дозволив ПрАТ «МХП» купити ТОВ «Український м’ясний хутір». ВІдповідне рішення було ухвалене 13 червня. Про це повідомляє mind, пише agronews.ua.

Йдеться про дозвіл на набуття одноосібного контролю над УМХ, що забезпечує перевищення 25 та 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства. Раніше МХП викупила 24,9% корпоративних прав ТОВ «Український м’ясний хутір». Для купівлі більшої частки потрібен був дозвіл АМКУ.

У річному звіті МХП, опублікованому на Лондонській фондовій біржі, зазначається що 15 квітня 2024 року компанія уклала договір про придбання 100% корпоративних прав у неназваному бізнесі, що займається переробленням м’яса, оціночною вартістю 14,0 млн євро (15,1 млн доларів). 

За інформацією порталу Youcontrol, співвласником ТОВ «Український м’ясний хутір» з часткою 75,1% є луцький  бізнесмен Олег Дмитрук. Компанія зареєстрований за тією ж адресою, що й ТОВ «Дмитрук-Фудз», яке випускає продукцію під ТМ «Мʼясний хутір», Kabanosy і «Чікенззз».

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» найбільший виробник та експортер курятини в Україні, представлений торговими марками «Наша Ряба», «Бащинський». Компанія займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки. Перегляди: 659
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: