НОВИНИ

МЕРТ презентувало концепцію Фонду розвитку сільських територій

16.07.2020 18:02
o_1dlho831r1a4thgi1tb9r4pph135

Міністерство економіки під час аграрного комітету презентувало концепцію Фонду розвитку сільських територій, впровадження якого заплановане в рамках земельної реформи у складі спеціальних фондів державного та місцевих бюджетів. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький на сторінці у Facebook, пише agronews.ua.

Діяльність Фонду розвитку сільських територій буде спрямована на такі важливі сфери як: інфраструктура, Інтернет, енергозбереження, освіта та медицина у сільській місцевості, сільський туризм та послуги гостинності в сільській місцевості. Крім того, через Фонд будуть реалізовуватися державні програми розвитку малих і середніх сільгоспвиробників, зокрема, у сфері органічного виробництва. Це сприятиме розвитку малого і середнього бізнесу на селі в аграрній сфері та суміжних галузях.

Так, джерелами формування Фонду розвитку сільських територій передбачаються:

– фонд Державного бюджету – 1%;

– спецфонд бюджету місцевого самоврядування базового рівня – 20% від оренди земельних ділянок державної та комунальної власності;

– надходження в рамках програм міжнародної технічної допомоги.

“У разі відсутності джерела наповнення. Зокрема, 60% коштів планується розподілити з урахуванням площі громади (пропозиція комітету), 40% – з урахуванням кількості зареєстрованих суб’єктів підприємницької діяльності в Державному аграрному реєстрі», — зазначив Тарас Висоцький.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: