НОВИНИ

Мережа АТБ відкриває підвальні сховища для людей

27.02.2022 19:02
621a7391c7f10-tbajpg

Магазини торгової мережі “АТБ”, в яких є підвальні приміщення, відкривають їх для всіх, кому нема де сховатися в період повітряної тривоги. Про це повідомляє agroreview.com, пише agronews.ua.

Також буде сформовано необхідний запас питної води. Адресу найближчого до вас магазину з підвальним приміщенням можна знайти тут.

На складах “АТБ” достатньо товарних залишків для забезпечення споживчого попиту. Логістична та транспортна інфраструктура компанії працює у максимально посиленому режимі.

Закрито лише магазини “АТБ”, які у зоні безпосередніх бойових дій. Це Мелітополь, Нова Каховка, Херсон, м. Київ (район Оболоні, Троєщина), Старокостянтинівка.

Впроваджено плани дій щодо забезпечення безпеки працівників цих магазинів. Проводиться погодинний моніторинг ситуації у всіх регіонах. При стабілізації ситуації у зоні збройних зіткнень магазини торгової мережі “АТБ” відновлюють свою діяльність з урахуванням усіх необхідних заходів безпеки для покупців.

Читайте також: Як збільшити прибуток в агрономії на 30%.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: