АГРОФОТО

Медики назвали найкорисніший фрукт для печінки

21.04.2021 19:48
luxfon.com_39108

Лікар Анатолій Печенка розповів, який фрукт варто включити в раціон, тому що він корисний для печінки. Про це повідомляє CommentsUA, пише agronews.ua.

Печінка — унікальний, життєво важливий і незамінний орган людини, який виконує безліч функцій. Щоб печінка працювала добре, її потрібно “радувати” правильними продуктами, зокрема фруктами оранжевого і червоного кольору.

Лікар Анатолій Печенка зазначив що такі фрукти містять у своєму складі багато каротину і пектину. Розчиняючись у воді, пектин приймає гелеподібну форму, пов’язує шкідливі речовини (пестициди, радіонукліди, важкі метали) і очищає від них організм.

Особливу увагу експерт радить звернути на абрикоси, тому що ці плоди збагачені каротином, який зміцнює імунну систему і знижує ризик інфекційних захворювань, а також вітамінами C, B, B1, E, магнієм, фосфором, залізом і калієм. Такий вітамінний склад допомагає виводити з організму токсичні речовини, підтримувати рівень холестерину в крові, а також поліпшити травлення.

Лікар додав, що при проблемах з печінкою краще вибирати кисло-солодкі сорти абрикосів. А ось уникати ці фрукти необхідно при гепатиті. Каротин абрикосів у таких хворих не засвоюється і може нашкодити.

Як відомо, захворювання печінки може виникнути тоді, коли людина веде неправильний спосіб життя, багато вживає алкоголь і не робить фізичні вправи.

Нагадаємо, що лікарі назвали найкорисніші для чоловічої сили продукти.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: