НОВИНИ

Машинобудівний завод SunfloroMash оголосив про співпрацю з ГО “Асоціація Аграріїв Придніпров’я”

06.07.2024 16:17
sunfloromash+agrpridnipr_news (1)

Машинобудівний завод SunfloroMash оголосив про нову співпрацю з Громадською організацією “Асоціація Аграріїв Придніпров’я”

Машинобудівний завод SunfloroMash з радістю повідомляє про започаткування співпраці з Громадською організацією “Асоціація Аграріїв Придніпров’я”. Це партнерство спрямоване на створення найкращих умов для придбання якісної сільгосптехніки українського виробництва та підтримку аграрного сектору України.

Мета Партнерства

Основною метою діяльності “Асоціації Аграріїв Придніпров’я” є захист та задоволення законних безпекових, економічних та інших спільних інтересів своїх учасників.

Організація сприяє розвитку фермерських господарств, виробників сільгосптехніки та малих і середніх сільськогосподарських товаровиробників, координації їх співробітництва задля підвищення ефективності агропромислового сектору економіки регіону Придніпров’я та України в цілому.

Вигоди для Аграріїв

Співпраця SunfloroMash та ГО “Асоціація Аграріїв Придніпров’я” надасть аграріям низку переваг:

  • Доступ до якісної техніки: SunfloroMash відомий своїм високоякісним обладнанням для аграріїв, яке відповідає сучасним стандартам і вимогам аграрного виробництва.
  • Спеціальні умови придбання: Завдяки партнерству члени асоціації отримають доступ до спеціальних умов придбання техніки SunfloroMash, включаючи знижки та гнучкі умови фінансування.
  • Підтримка та сервіс: SunfloroMash надає високоякісний сервіс та підтримку, що забезпечить довготривалу та ефективну експлуатацію техніки.
  • Інноваційні рішення: Співпраця сприятиме впровадженню інновацій та новітніх технологій в аграрному секторі, що допоможе підвищити продуктивність та ефективність фермерських господарств Придніпров’я.

Важливість Партнерства

Ця колаборація є важливим кроком у розвитку агропромислового комплексу Придніпров’я. Вона не лише допоможе фермерам та аграріям отримати доступ до сучасної та якісної техніки, але й сприятиме загальному підвищенню ефективності аграрного виробництва в країні.

SunfloroMash та “Асоціація Аграріїв Придніпров’я” об’єднують зусилля, щоб створити нові можливості для аграріїв, забезпечуючи їх усім необхідним для успішного та сталого розвитку. Ця співпраця є прикладом того, як українські виробники можуть ефективно працювати разом з громадськими організаціями, щоб підтримувати та розвивати аграрний сектор економіки.

“Ми впевнені, що партнерство з ГО “Асоціація Аграріїв Придніпров’я” стане запорукою успіху для багатьох фермерів та допоможе їм досягти нових висот у їхній діяльності. Машинобудівний завод SunfloroMash залишається відданим своєму прагненню надавати найкращі рішення для аграріїв, сприяючи розвитку та процвітанню аграрного сектору України”, – прокоментували представники завод SunfloroMash.Перегляди: 54
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: