НОВИНИ

Маркарова вважає, що краще знизити податки усім, ніж дотувати окремі галузі

28.02.2020 15:02
dotacii-1-11594

Міністр фінансів Оксана Маркарова вважає помилкою ініціативу Мінекономіки щодо виділення понад 90 млрд грн на підтримку промисловості, сільського господарства та експорту у 2021-2023 роках. Це Оксана Маркарова написала у коментарі до посту очільника Мінекономрозвитку Тимофія Милованова щодо підтримки промисловості, сільського господарства та експорту у Facebook.

“Бізнесу потрібні нормальні рівні умови та верховенство права, а збільшення видатків бюджету на підтримку (особливо таку) – це мені здається помилкою. Якщо є зайві 90 млрд, то краще знизити податки для усього бізнесу, а не перенаправляти кошти платників податків на деяких обраних”, – заявила Маркарова.

Нагадаємо, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства сформувало бюджетну декларацію на 2021-2023 роки, в якій запропонувало виділити за цей період понад 90 млрд грн на підтримку пріоритетних напрямків: промисловість, сільське господарство, експорт.

Зокрема, Мінекономіки пропонує на підтримку промисловості виділити понад 32,65 млрд грн, сільського господарства – 45,52 млрд грн, експорту – 12,41 млрд грн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: