НОВИНИ

Малина є лідером серед органічних ягід в Україні

02.04.2019 17:56

Кількість сертифікованих операторів органічного ягідного виробництва в Україні наближається до сотні. Про це повідомив директор органу сертифікації «Органік Стандарт» Сергій Галашевський, пише журнал журнал «Плантатор».

За його словами, лідирує за популярністю серед культур малина (51 виробник із загальною площею понад 280 га), 19 операторів вирощують суниці садові на загальній площі трохи більше як 25 га.

Таку саму площу займають насадження лохини, яку виробляють 10 органічних господарств. По шість виробників займаються ожиною та смородиною на площі 15 та 5 га відповідно.

Якщо говорити про глобальний ринок у цілому, то з 2000 до 2016 року обсяги реалізації органічної продукції в мережах зросли на 368%. Площі під органічними насадженнями за цей же період збільшилися на 174%.

Тенденція до зростання ринку не припиняється, його темпи є стабільно високими. Показовим є те, що попит на органічну продукцію зростає набагато швидше, ніж її виробництво, зауважив Сергій Галашевський.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: