НОВИНИ

Магнітні бурі у січні: коли слід проявити обережність

09.01.2022 16:05
987

Магнітні бурі в січні 2022 року обіцяють чотири небезпечні хвилі космічної негоди. Це попередній прогноз магнітних бур на січень 2022 – але вже ясно, що місяць буде неспокійний у геомагнітному плані. Коли будуть магнітні бурі в січні 2022 року ідеться у матеріалі  Главред, пише  agronews.ua.

Дні магнітних бур у січні 2022 року: коли здавить судини найсильніше

11-го і 12-го січня. Перша магнітна буря в січні 2022 очікується . І NASA, і сайт ФІАН (Лебедєв) сходяться в своїй оцінці, що це будуть слабкі геомагнітні збурення на рівні в три бали. Обережність слід проявити людям, які страждають від хронічних захворювань.

15- 18 січня. Друга магнітна буря в січні 2022 року триватиме чотири дні. Тому відчуватиметься вона більш болісно. Її пік припаде на 16 січня, коли сила удару досягне чотирьох балів. Можливі головні болі, почуття тривожності та втоми, проблеми зі сном та психологічним станом. Закінчиться все 18 січня 2022 року. Ця буря не повинна перевищити трьох-чотирьох-бальний поріг. Але від підвищених фізичних навантажень у цей час варто відмовитись. Також варто уважно стежити за своїм емоційним станом.

23 до 26 січня. Третя магнітна буря триватиме три включно. Сила удару не має перевищувати трьох балів.

28-29 січня. Остання магнітна буря в січні 2022 повинна накрити планету  Очікується, що це буде вже серйозний удар. До того ж він припаде на кінець робочого тижня, коли сили організму вже і так ослаблені. На цьому тижні варто заздалегідь розібратися з усіма важливими справами, що вимагають підвищеної концентрації фізичних і розумових зусиль – а кінець семиденки максимально розвантажити від справ.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: