НОВИНИ

М’ясовиробники очікують зростання цін на м’ясо у березні

28.02.2020 18:02
як-запекти-мясо

Тиск на внутрішні ціни на свинини в Україні з боку імпортної сировини зменшився у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, але з боку доступнішого м’яса птиці – зріс. Про це пише mind.

«Більшість виробників та переробників свинини очікують на приріст цін на свинину в перший тиждень весни… На противагу березню 2019-го, оператори відзначають менший тиск з боку імпортної сировини, проте більший – з боку доступнішого м’яса птиці», – зазначається у повідомленні з посиланням на опитування представників м’ясопереробної галузі.

За оцінкою гравців ринку, цього тижня більшість товарних свиней закуповували по 41-44 грн/кг: позитивну цінову динаміку пов’язують як з реабілітацією після відчутного послаблення котирувань у середині місяця, так і з пожвавленням ринку в ході підготовки до тривалих святкових вихідних на початку березня.

«Кінець зими відзначився раптовою реабілітацією закупівельних цін на свиней забійних кондицій. Так, за підсумками щотижневого моніторингу цін на ринку живця, середньоринкова ціна останнього тижня лютого додала 5,4% проти попереднього, сягнувши 42,7 грн/кг», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, початок передвеликоднього посту, хоча й не матиме значного впливу на ціну, проте й не слугуватиме фактором її підтримки.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: