НОВИНИ

Литовська залізниця перевезе 500 тис тонн кукурудзи з України

17.05.2020 12:03
lg0078.jpg

Вантажний оператор Lietuvos Geležinkeliai LG Cargo у цьому році отримав замовлення на перевезення близько 500 тис. тонн кукурудзи з України в морський порт Клайпеди. Про це повідомляє офіційний сайт литовської залізниці, пише agronews.ua.

Тристоронній меморандум підписали «LG Cargo», «Imlitex Holdings» та «Юрхім». Передбачається, що перша партія відправиться ще в перше півріччя цього року.

«Кожна нове угода є значним досягненням для нас в цей напружений час, оскільки вона гарантує стабільний вантажопотік. У той час, коли бізнес стикається з несподіваними проблемами в ланцюжку поставок через перепони, викликані вірусом, залізничні перевезення залишаються одним з найнадійніших способів перевезення вантажів. Ми цінуємо довіру наших партнерів і будемо докладати всіх зусиль для забезпечення безперебійного переміщення вантажів між Україною та Литвою », – заявив генеральний директор «LG Cargo »Егідіюс Лазаускас.

Маршрут пролягатиме через Білорусію, а перевезення здійснюватимуть залізничні компанії кожної з країн. Своєю чергою, «Imlitex Holdings» орендує 250 вагонів. У Литві від прикордонної залізничної станції Кена їх прийме «LG Cargo» і доставить на термінал морських вантажів «BEGА».

«Ми вважаємо, що цей логістичний проект матиме цінність не тільки для Клайпедського порту, але і для українських експортерів, які постійно стикаються з проблемами логістики обсягів зростаючих урожаїв через порти Чорного моря », – повідомив голова правління« Imlitex Holdings »Вігантас Бландіс.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: