НОВИНИ

Лікар озвучила чотири «золотих» принципи харчування

30.04.2021 20:02
pravilnoepitaniefaktyimify

Якщо хочете залишатися молодими та здоровими, то потрібно переглянути свій спосіб життя, зокрема раціон і ставлення до спорту. Лікар-дієтолог Оксана Скиталінська розповіла про “золоті” принципи харчування, які важливо знати. Про це повідомляє CommentsUA, пише agronews.ua.

Насичуйте організм корисними бактеріями. Збагачуйте свій раціон кисломолочними продуктами, в складі яких є пробіотики, які зменшують інтенсивність набору маси та акумуляції жиру. Також ці речовини допомагають нормалізувати рівень інсуліну і загального холестерину в крові.

Скорочуйте калорійність їжі. Віддавайте перевагу здоровій їжі, в складі якої багато клітковини, яка поліпшує травлення. Також експерт не рекомендує їсти на ніч.

Дотримуйтеся режиму харчування. Дієтолог зазначила, що необхідно дотримуватися певного режиму харчування і тимчасових рамок, щоб наш мікробіом був здоровим. Якщо це будуть рамки 12 годин, це буде добре. Якщо 10 годин — ще краще. Але найзагартованіші можуть час від часу практикувати режим 8/16. Це коли протягом 8 годин ви приймаєте їжу, а потім 16 годин голодуєте. Такий режим запускає процес самоочищення клітин від “сміття”.

Щодня насичуйте організм поліфенолами. У рослинних продуктах містяться поліфеноли — потужні антиоксиданти, які позитивно впливають на роботу всього організму. Бажано, щоб ці речовини були присутні в раціоні щодня. Вони зменшують рівень запалення, коректують кількість холестерину, пригнічують ріст клостридій, які збільшуються, коли ми стаємо старше.

Нагадаємо, що українці на карантині змінили структуру харчування.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: