НОВИНИ

Лещенко підтримав присвоєння звання Героя України Анатолію Кобзаренкові посмертно

23.07.2021 18:09
DpkXU-NGG-2105-6-1

Мінагрополітики підтримало клопотання аграріїв Сумщини присвоєнню посмертно звання Героя України Анатолію Кобзаренку, засновнику і директору одного із найбільш відомих вітчизняних виробників техніки та обладнання «Завод Кобзаренка». Про це ідеться у документі, підписаному міністром АПК Романом Лещенком, пише  agronews.ua.

«Міністерство аграрної політики та продовольства України розглянуло лист Сумської обласної державної адміністрації від 21.07. 2021р. щодо підтримки клопотання про присвоєння звання «Геороя України»  з врученням ордена Держави Кобзаренку Анатолію Дмитровичу, директору товариства з обмеженою відповідальністю «Кобзаренко Агро», власнику приватного акціонерного товариства «Компанія Кобзаренка» посмертно, та підтримує зазначене клопотання», — ідеться у документі.

20 травня не стало Анатолія Кобзаренка,  засновника і директора одного із найбільш відомих вітчизняних виробників техніки та обладнання — «Завод Кобзаренка». 

🇺🇦 Анатолій Кобзаренко – засновник і керівник провідних машинобудівних компаній «Завод Кобзаренка» й «Кобзаренко Агро», «Компанії Кобзаренко» у Сумській області та Kobzarenko sp. z o.o. у Жлобниці (Польща).

Цей талановитий підприємець, професіонал своєї справи, новатор, ефективний і мудрий керівник зумів розробити унікальну конкурентну техніку для сільського господарства та вивести її на всеукраїнський і міжнародний ринок.

Нагадаємо, Мініагрополітики Романа Лещенка просили посприяти присвоєнню звання Героя України Анатолію Кобзаренку та звернутися з таким проханням до президента України Володимира Зеленського.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: