НОВИНИ

Лещенко назвав найперспективнішу галузь для інвестування в Україні

12.05.2021 10:41
20201217142555-4455

У Європейському інвестбанку назвали найбільш привабливі галузі в Україні для інвестицій. Голова представництва в Україні Жан-Ерік Де Загон назвав харчову та ІТ галузі найперспективнішими для інвестування. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики, пише agronews.ua.

У Європейському інвестбанку назвали найбільш привабливі галузі в Україні для інвестицій. Голова представництва в Україні Жан-Ерік Де Загон назвав харчову та ІТ галузі найперспективнішими для інвестування.

Він зазначив, що український ґрунт є одним із найкращих, якщо не найкращим у світі, і що це є передумовою для розвитку харчової промисловості.

«Але я вважаю, для України важливо займатися не просто зерном, наприклад – щоб ви переходили до більш складних речей. Думаю, це може бути органічна продукція», – наголосив він.

Міністр Мінагрополітики Роман Лещенко поділяє оцінку перспектив розвитку харчової промисловості в Україні.

«Це — потужний сигнал і для іноземних інвесторів, і для вітчизняних виробників. Він свідчить про увагу європейських партнерів до українського аграрного сектору, про його спроможність та потенційні напрямки розвитку», – зазначив Роман Лещенко.

Міністр також вважає, що Україні варто зосередитися на випуску продукції із високою доданою вартістю, а не продавати просто збіжжя чи сировину.

Читайте також: Роман Лещенко назвав стратегічну мету уряду в агросекторі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: