НОВИНИ

Китай прогнозує високий рівень імпорту цукру протягом наступних 10 років

21.04.2021 10:02
2122894-tsina-na-tsukor-dali-be-rekordi-virobniki-perehodyat-na-zaminniki-chim-voni-dlya-nas-shkidlivi--eksperti

Протягом наступних 10 років у Китаї очікується, що імпорт цукру залишатиметься значним, досягнувши 5,52 млн тонн у 2030 році, зростаючи на 5,8% щороку, згідно з доповіддю, опублікованою Міністерством сільського господарства. Про це повідомляє НАЦУ “Укрцукор”, пише agronews.ua.

Високий рівень імпорту цукру буде підтверджений збільшенням рівня споживання цукру в Китаї. Споживання цукру в Китаї зростатиме щороку на 0,9%, досягнувши 16,44 млн т у 2030 році. Внутрішнє виробництво цукру також збільшиться до 11,35 млн т протягом наступних 10 років, йдеться у звіті.

Рівень самозабезпеченості цукром Китаю стабільно становить приблизно від 70 до 80%, і більша частина імпортованого цукру в Китай припадає на країни Південно-Східної Азії, Південної Америки та Індії, за даними Ма Венфена, старшого аналітика Beijing Orient Agribusiness Consultancy.

Ма повідомив, що в 2020 році в Китаї виробництво цукру залишалося стабільним, але оскільки імпортний тариф був скасований на початку минулого року, імпортований цукор починає завойовувати більшу частку китайського ринку.

У травні 2020 року Китай скасував додаткове мито на імпорт цукру, зменшивши імпротне мито на цукор із 95 до 50%.

Ма також зазначив, що ціна на цукор у Китаї вища за середні світові ціни. Збільшення імпорту, швидше за все, стимулюватиме місцеві цукрові компанії вдосконалювати технології виробництва та скорочувати собівартість.

Нагадаємо найбільші країни-імпортери українського цукру.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: