ВАЖЛИВО

Квотування імпорту міндобрив – це змова Фірташа та Бахматюка, – Заблоцький

26.05.2020 12:44
7fbbc56a-2d85-4b90-a3a2-adc81124a8ac

Дедалі ймовірнішою стає можлива змова Дмитра Фірташа та Олега Бахматюка щодо квотування імпорту добрив. Теоретично, обоє могли домовитись таким чином, що агрохолдинг Бахматюка отримає дешеві добрива, тоді як для решти ринку ціни піднімуть. Про це повідомив на своїй Facebook сторінці член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат України Мар’ян Заблоцький. Про це пише agronews.ua.

“Чому так думається? Одним із індикаторів є взаємні заходи які проводять Союз хіміків та Українська аграрна конфедерація. Остання історично близька саме до Бахматюка. Це єдина аграрна організація яка відмовилась підписувати лист проти квотування добрив. А сьогодні ці організації планують спільну онлайн конференцію”, – сказав Заблоцький.

Він додав, що у змову наразі вірять всі аграрії з якими він спілкувався.

“Можливо, змовники помилково розраховують на підтримку міністра економіки, який довгий час працював в Бахматюка. Хочу запевнити всіх схемників, що рішення про квотування імпорту добрив не буде, як би вони не домовлялись”, – наголосив Заблоцький.

Також він зазначив, що рішення приймає комісія, колегіальний орган з різних міністерств. 

“Я, ще багато депутатів і керівництво фракції чітко зайняли позицію, що прийняття такого рішення буде коштувати посад тим хто проголосує за квоти. Як ми вже доказали не раз, міняти окремих членів команди уряду нам не складно, і робимо це швидко. Біглі олігархи не будуть впливати в Україні на жодні рішення. Впевнений, вже і по поточній ситуації звернемо увагу на окремих представників Мінекономіки. І вкажемо на них правоохоронцям”, – прокоментував Заблоцький.

Нагадаємо, фермери проти монополізації ринку. Ринку міндобрив України знов загрожує монополізація: голова об`єднання Агро-Продовольчої Ради та Всеукраїнського конгресу фермерів Іван Слободяник попередив про наслідки.

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: