НОВИНИ

Культиватор Väderstad TopDown з E-services – переможець премії Farm Machine 2024

21.11.2023 12:16
Image-1

Компанія Väderstad, одна з провідних світових компаній-виробників у галузі обробітку ґрунту та сівби, пишається тим, що диско-липовий культиватор TopDown з системою електронного управління E-Service став переможцем премії Farm Machine 2024 у категорії “Обробіток ґрунту”. Нагорода була вручена на виставці Agritechnica в Ганновері, Німеччина.

Нагороду “Сільськогосподарська машина року” обирає журі з 16 сільськогосподарських журналів з усієї Європи.

– Ця нагорода є вагомим доказом того, що TopDown і Opus з електронними сервісами можуть бути незамінними для фермерів, які прагнуть ще більше оптимізувати свою роботу з обробітку ґрунту. Ця відзнака також є приводом для гордості для багатьох співробітників Väderstad, які протягом багатьох років брали участь у проекті TopDown у різних ролях. Як і все, що ми робимо в компанії Väderstad, ця нагорода є результатом командної роботи, – говорить Вольфрам Хастольц, директор з управління продукцією для обробітку ґрунту в компанії Väderstad.

Впровадження електронних сервісів на культиваторах TopDown 400-700 та Opus 400-700 дозволяє машинам використовувати карти полів, щоб автоматично контролювати налаштування машини на ходу. Це означає, що аграрій перш ніж вийти в поле, може запрограмувати, як окремі робочі елементи наприклад диски, лапи, вирівнювачі і коток – повинні спрацювати в конкретних точках поля, виходячи, наприклад, з типу ґрунту або характеристик поля.

– Наступним кроком після змінної норми внесення насіння та добрив є застосування такого ж підходу до обробітку ґрунту. Тобто аграрії зможуть заощадити, використовуючи правило “стільки, скільки потрібно”.Перегляди: 507
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: