НОВИНИ

Країна, яка очолила рейтинг споживачів чищених горіхів з України

20.03.2019 14:54

Туреччина збільшила закупівлі чищених волоських горіхів з України в 5 разів. У 2018 року Туреччина імпортувала рекордний обсяг чищених волоських горіхів з України. Як відзначають аналітики, посилаючись на дані офіційної статистики, зазначена країна збільшила закупівлі за рік в п’ять разів, що стало найбільшим показником як мінімум за останні 10 років, пише EastFruit.

Так, за підсумками 2018 року українські компанії відвантажили на турецький ринок 5,9 тис. Тонн чищених волоських горіхів. Для порівняння, роком раніше обсяг експорту даної продукції до Туреччини склав всього 1,2 тис. Тонн. Відзначимо, що за останні 10 років рекордним за обсягом поставок вважався 2011 рік, коли Туреччина імпортувала близько 3 тис. Тонн горіхів.

При цьому експерти підкреслюють, що завдяки настільки істотного збільшення закупівель української продукції, Туреччина істотно зміцнила свої позиції як імпортера з України і вже в 2018 році очолила рейтинг країн-споживачів українських чищених горіхів, хоча ще рік тому зазначена країна займала всього 8 щабель в загальному рейтингу .

В цілому, в 2018 році Україна експортувала 31 тис.тонн чищених волоських горіхів, а в ТОП-3 також увійшли такі країни як Франція і Греція


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: