НОВИНИ

Коток Väderstad SteelRunner ефективно розбиває грудки не переущільнюючи ґрунт

27.09.2021 13:28
160819-170223-9227

Коток Väderstad SteelRunner – сталевий коток з великим притискним зусиллям, завдяки наявному глибокому профілю. Коток ефективно розбиває грудки не переущільнюючи ґрунт. Завдяки конструкції котка поверхня ґрунту швидше висихає, що дозволяє фермеру швидше виходити на поле для наступної операції. Про це  повідомляє  пресслужба компанії Väderstad, пише agronews.ua.

Кільця встановлюються на гумових сайлетблоках для протидії ударів та нерівностей, сприяючи максимальному подовженню строку їх експлуатації.

SteelRunner обладнанні навісними чистиками, які очищують кільця, навіть, за умов підвищеної вологості.

Дворядний сталевий коток Double SteelRunner ефективно використовувати на важких ґрунтах, а також за умов надмірно зволоженого ґрунту. Такий коток підходить для Väderstad машин Carrier, TopDown, Cultus та Opus.

Важливо!

Коли зношення зварювального шва перевищує 50 %, висота ребристого профілю зменшується, що призводить до зниження інтенсивності роботи ущільнювальних котків, зменшення тягового потенціалу та зниження ефекту ущільнення на глибині.

Деталі Väderstad виготовляються з високоякісної шведської сталі марки V-55 на власному заводі із виготовлення зношуваних деталей Väderstad Components, який розташований поблизу із заводом та головним офісом компанії в Швеції. Виробництво цієї продукції здійснюється з такою за тою ж технологію, що й вся продукція Väderstad, що гарантує надійність та довговічність.

Нагадаємо, Диск CrossCutter: нова технологія ультраповерхневого обробітку.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: